středa 5. srpna 2015

Alpská hřebenovka s CK Hurda Romantische Alpenliebe

Před čtyřmi lety Honza naplánoval přechod Alp.
Jenže pak jsem otěhotněla. A pak znovu. Takže jsme se k realizaci dostali až letos.

Chtěla jsem tím říct, že před čtyřmi lety bych to dala s prstem v nose
Myslím tím prst u nohy.

Takhle můžu Hurdu jen podezírat, že náročnost trasy nebyla zvolena náhodně a že tajně doufal, že na některém z vrcholků pojdu hlady, vysílením či na morální slabost.

Já mám ale tuhý kořínek.

Proto jsem cestovní kanceláři Hurda Romantische Alpenliebe mohla napsat 
TENTO DĚKOVNÝ DOPIS.1 komentář :

  1. Boží!!!! Tvůj děkovný dopis bych s klidem mohla použít na většinu našich "výletů" s manželem. Úplně to vidím! Nedá se svítit, zážitky nemusí být pozitivní, hlavně že jsou intenzivní! ... a pak zbydou ty super vzpomínky a nádherné fotky:D Moc ti fandím! konidana

    OdpovědětVymazat

Kdo je Veronika Hurdová?

Kdo je Veronika Hurdová?
Veronika je šťastná žena. Kdyby se snažila dopředu naplánovat svůj život, nemohlo to dopadnout líp než skutečnost. Je mámou tří báječných dětí, jejichž věk se neustále mění, ale vypadá to, že nebude trvat dlouho a všechny ji přerostou. Kdysi dávno, bylo to nějak hned potom, co vymřeli dinosauři, si založila blog s naprosto hloupým názvem Krkavčí matka. Její mladické neuváženosti navzdory si ale její psaní získalo srdce mnoha tisíců čtenářů, díky čemuž si Veronika dnes může žít svůj sen. Je autorkou několika knih a napsala jich už tolik, že při dotazu na jejich celkový počet znejistí. Ve zbytku času Veronika učí děti doma, hodně s nimi cestuje a dobrovolničí na farmách po světě.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...