Zprávy z krkavčího hnízda

/ilustrace od Ilony Komárkové/
Krkavčí matka nespamuje.
Krkavčí matka píše maximálně 1x za měsíc shrnutí toho nejdůležitějšího, co se u nich doma v hnízdě (a taky v její hlavě) vylíhlo.

Slibuju na mou duši, na psí uši, na krkavčí svědomí, že e-mail Vám pošlu, jen když budu mít co říct.
Žádné slevy na hrnce a deky.
Žádná stylizovaná selfíčka.
Žádné články o tom, že jsem napsala článek.
Žádné marketingové triky "5x dej a 1x prodej".

Na to Vás mám moc ráda :-)

Přihlásit se můžete vyplněním e-mailové adresy zde:

7 komentářů :

 1. Vážená paní,
  četl jsem Vaši knížku s tím příšerným názvem … hm,nemohu si na něj vzpomenout. Obdivuji Vaši energii, ale … Především nejste žádná spisovatelka, to samozřejmě dobře víte. Ty vaše "kapitoly" na jednu stránku s roztaženými řádky. Jste obchodnice, uznávám, že dobrá obchodnice, klidně si piště své knížky a nic neříkající blogy. Měl bych neskromnou prosbu, naučte se česky, ať svou mizernou češtinou nekazíte své čtenáře. Abych Vás jen nechválil, jste neobyčejně drzá, jinak než drzost Vaši schopnost prodávat své bláboly neumím nazvat. Lidí, kteří Vaše nicneříkající moudra konzumují mi je líto. Nic s tím neudělám, byznys je byznys. Zkuste se, prosím, doučit češtinu, aby se Jungmann, který se také česky musel naučit, neobracel v hrobě.

  S přátelským pozdravem
  Radomír Kůla

  radomirkula@gmail.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechápu, proč čtete knihy, které Vám vyvolávají takové negativní rozrušení? Znám dost lidí, kteří sice česky píšou i mluví perfektně, ale jsou to blbci. Zřejmě o to tady až tak nejde, ne? Rýpete se tady v ... víte jistě spisovně, v čem:-)

   Vymazat
 2. Pane Kůla, mě se líbí jak Veronika píše. I česky je to pro mě v pořádku.

  OdpovědětVymazat
 3. Pane Kůla, za slovem "konzumují" Vám chybí čárka - jedná se o vloženou větu.

  OdpovědětVymazat
 4. janabotkova57gmail.com17. listopadu 2018 21:18

  To,čo píše pani Veronika, je mi veľmi blízke a úplne mi je jedno, či je to v dokonalej češtine. A vidíte,pán Radomír, mne je ľúto práve Vás, že Vám zatiaľ nie je umožnené vnímať pani Veroniku tak, ako ju vnímam ja. Jana z Bratislavy.

  OdpovědětVymazat
 5. Pane Kůlo, doučte se užívání diakritiky. Kdo to má po vás číst?!

  OdpovědětVymazat
 6. Veronika Hurdová je mi sympatická a ráda si od ní čtu cokoli, často s ní souzním, ale také mě leckteré její názory dráždí. Mám jinou zkušenost, jsem jiný člověk, je mi víc let. Přesto mě tahle Veronika inspiruje, a pokud je pro mě od ní cokoli přes čáru, jsem shovívavá. Inspirativní je pro mě to, jak se pere s životem a jak je jí materiálem výuky její vlastní příběh, její velká tragédie, její velká bolest. Je otevřená, a tak člověk starší či moudřejší vidí i naivitu a snad i tu drzost, s jakou jde do bitvy o svůj život, o své děti, ale i o své peníze. No a co. Přes všechny mínusy se svým příběhem a svou tvorbou dotýká místa, někde hluboko v mé duši, kde se transformuje převeliká lidská bolest, aby z ní vzniklo něco, co je dobré. :-)
  Eva Neuwirthová

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...