pondělí 1. června 2015

Proč nikdy nebudu jako Aňa Geislerová - díl 2.

Tak pozor, Aňo, roste ti konkurence! Koukej!Tohle je první video, které jsem se pokoušela za Honzovy asistence natočit jako promo k mé nové knížce. Marně.

Proč vlastně točím videa, když jsem ta nejmarnější herečka pod sluncem?
Přečtěte si Proč nikdy nebudu jako Aňa Geislerová - díl 1.

Možná máte nějaké další otázky. Úplně to přes ten monitor cítím, jak se chcete zeptat.
Já jsem si ty otázky tedy položila za vás a rovnou jsem na ně i odpověděla, abyste to měli bez práce.

Veru, proč pořád tleskáš? Máte doma mouchy?

Protože mi to poradil můj drahý muž Honza, který si to přečetl v nějakém chytrém manuálu. Přes manuály on je expert, to se musí nechat. A já jsem žena poslušná. Ale proč se to má dělat, to už se asi nikdy nikdo nedozví.

Veru, jak se ti podařilo natočit to druhé, o poznání povedenější (i když stále trapné) video, ve kterém jsi mluvila o té své nové knížce Jak být úžasný rodič téměř bez přeřeků a na jeden záběr?
Jednoduše. Vyhodila jsem Honzu z místnosti.

Veru, proč se natáčíš od pasu nahoru, když máš mnohem hezčí nohy než obličej?
Taky jsem si říkala. Další video mě bude zabírat od pasu dolů.

Veru, jsi i v normálním životě tak sprostá?
Neee! Vůbec! 
Jenom když se mi třeba něco vysype, když dám na volejbale dvakrát za sebou smeč do autu, když mi nejde zapnout zip, když si ukopnu palec, když si spletu sůl s cukrem, když si zapomenu prodloužit tramvajenku a chytí mě revizoři, když ... no  dobře. Tak jsem trochu sprostá. Ale aktivně na tom pracuju. Fakt. Například se v mých novoročních předsevzetích opakovaně objevuje, že nebudu všechna ta ošklivá slovíčka říkat.

Veru, tohle mě fakt baví. Budou ještě nějaká další videa?
Tak když jinak nedáte ... tak teda jo :-)
Žádné komentáře :

Okomentovat

Kdo je Veronika Hurdová?

Kdo je Veronika Hurdová?
Vždycky jsem byla ve spoustě věcí "ta divná". Na rozdíl od svého 15letého já se za to dnes už nestydím. Mám víc dětí než rukou. Gréta, Marián a Janek se jmenují. Ty děti, ne ruce. Když děti spí, píšu blog Krkavčí matka. A protože jsou všichni tři dobří spáči po mamince, napsala jsem po nocích ještě 13 knížek pro dospěláky i pro děti. Miluju les, nohy v teple a mého muže Honzu, který na mě čeká v nebi. Děsí mě pobytové zájezdy, snahy o škatulkování a nesmířliví lidé se zavřenými hlavami.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...