úterý 28. dubna 2015

Jak jsem zjistila, že jsem bisexuálka

Udělala jsem něco fakt divného. Já vím, že už víte, že jsem trochu divná i tak. Ale tohle bylo hodně zvláštní i na mě.

Odjela jsem na chalupu s 15 cizími lidmi, abychom si tam 3 dny povídali. To by ještě šlo, ne?Chaloupka jak z časopisu Venkov a já. Neexistuje takový časopis, že ne? Já bych se nerada dostala do půtky s dalším redaktorem.Tak já vám prozradím jeden z mých největších strachů, kvůli kterému se v noci budím mokrá. Moje největší hrůza spočívá v představě, že mě omylem zavřou do vily Big Brother. Ne ani tak kvůli velkému bratrovi - předvádět se mi problém úplně nedělá. 


Děsím se ale toho, že bych měla s někým být víc dnů v kuse bez možnosti úniku. Když nad tím přemýšlím, tak Honzu jsem si vzala vlastně proto, že to byl první člověk, se kterým jsem mohla strávit prodloužený víkend a netoužila ho rituálně zabít.


Pořád málo divné?A co kdybych vám řekla, že akce nesla název NAJDI SI SVŮJ DŮLEK

Možná to některým z vás zavání semináři guru Járy Óm Nadsamce, který na svých kurzech odháčkovává dvacetileté naivní holky (za což taky dostal deset let natvrdo).


Namítáte, že pro ženskou část účastnic by se v takovém případě měl kurz jmenovat NAJDI SI SVŮJ KOLÍK.

Dámy, bohužel vás musím zklamat, protože až na pár zajímavých zážitků ze sauny to o kolících nebylo.


V sauně proběhla klíčová část neorganizovaného programu.


Nehledě na to, jak má kurz pitomý název, musím říct, že to bylo super. Tři dny jsme si povídali o tom, jaké je naše místo na světě, v čem jsme dobří, v čem se cítíme fajn a kudy se v životě vydat.A ačkoliv jsem si před pár týdny naprosto přeházela priority, otočila kormidlo, vyskočila po deseti letech z korporátního marketingu a rozhodla se dělat svoje vlastní projekty, bylo to pro mě hodně přínosné.


Dozvěděla jsem se totiž pár věcí o sobě:1) "Jsem nejlepší, jsem nejlepší, jsem píča"

To nejsem sprostá já, to jen cituji jednu z účastnic, která takhle krásně shrnula, jak o sobě mluvím. Pořád se chválím, předvádím, srším sebevědomím. A pak najednou vybalím některý ze svých mindráků, což nikdo nečeká.

Takže až si zas budete příště číst, jak jsem skvělá a dokonalá, tak vězte, že mám i své stinné stránky, které ale v online světě moc nevybaluju.2) Umím mluvit

Bum. Tak to bylo pro mě překvapení.
Vždycky jsem měla pocit, že mluvím strašně zmateně, nestrukturovaně a nikdo mimo moji hlavu mi moc nerozumí, ale jak jsme naučení kývat, tak mi raději všichni přikyvují.

Tadá! Překvapení! Prý to tak není!

Tím padla moje poslední bariéra, která mě držela stranou od nápadu točit na Krkavčí matku krátká videa.
Takže se máte na co těšit :-)


3) Není na škodu zahodit sem tam roli matky

Tohle pro mě byla strašná úleva, kterou jsem si uvědomila až po cestě autem domů. Kamkoli přijdu, koukají na mě jako na "tu matku". 

Najednou tady byli lidi, pro které jsem to byla jen já. Tohle se asi nedá popsat, ale pro mě to byl wow zážitek, že taky dokážu fungovat jinak a je mi v tom fajn.4) Jsem jasná bisexuálka

Potvrzeno lesbičkou. Prý tak chodím, mluvím, koukám.
Tak přemýšlím, jak tohle dál využít ve svém životě.Debatní místnost, jídelna, taneční parket.

Na důlku se toho stalo spousta, na co budu vzpomínat a ještě si to v sobě musím zpracovat. Většina toho se udála mimo organizovaný program, ale to vůbec nevadí. 

A třeba to byl i záměr guru Tomáše (ten mě zabije, až si to o sobě přečte :-)).

Každopádně jestli i vy přemýšlíte, kam se v životě vrtnout, abyste byli spokojení vy i vaše okolí a dělali jste, co vás naplňuje, jeďte určitě na Důlek.

Žádné komentáře :

Okomentovat

Kdo je Veronika Hurdová?

Kdo je Veronika Hurdová?
Vždycky jsem byla ve spoustě věcí "ta divná". Na rozdíl od svého 15letého já se za to dnes už nestydím. Mám víc dětí než rukou. Gréta, Marián a Janek se jmenují. Ty děti, ne ruce. Když děti spí, píšu blog Krkavčí matka. A protože jsou všichni tři dobří spáči po mamince, napsala jsem po nocích ještě 13 knížek pro dospěláky i pro děti. Miluju les, nohy v teple a mého muže Honzu, který na mě čeká v nebi. Děsí mě pobytové zájezdy, snahy o škatulkování a nesmířliví lidé se zavřenými hlavami.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...