neděle 15. února 2015

Jak se rozhoduje batole?

V práci teď zas vyrábíme nějaké rozhodovací stromy. Konzumenti se prý rozhodují skoro o všem. A všechno se dá zachytit do rozhodovacího stromu. Prý. 

Jestli si vezmou půllitrové nebo litrové balení. Jestli si koupí škodovku nebo trabant. Jestli si pořídí sms za 1,50 Kč s voláním zdarma nebo volání za 1,50 Kč s sms zdarma.


Nebo jestli se zaprodají ďáblovi nebo satanášovi.


Sranda na tom je, že rozhodovací strom se dá udělat takřka z čehokoliv. Stará poučka zní, že když se z jakékoli pitominy udělá schéma, vypadá to o 100% sofistikovaněji.

A jak by vypadalo takové rozhodovací schéma u našeho Marjánka?

Grafika je silný nástroj, asi to budu používat častěji.

Tímto zdravím všechny maminky, kterým během čtení tohoto příspěvku jejich batole podpálilo barák, ačkoli mu důrazně opakovaly, ať to nedělá. 

4 komentáře :

 1. Tak tohle pobavilo, naprosto to sedí :D Ještě mi tam chybí Rozlij po cestě něco, to je u nás na denním pořádku :)

  OdpovědětSmazat
 2. Přesně tak :-)

  Marján zřejmě četl můj post, protože se dnes ráno rozhodl schéma vyšperkovat o puštění vody v bidetu úplně naplno, aby stříkala v pozoruhodném okulibém oblouku až na zem, vyplavila koupelnu i s košem čerstvě složeného usušeného prádla. Vynalézavost batolat nezná mezí.

  OdpovědětSmazat
 3. Stará pravda Pepy Švejka: Vždycky máš dvě možnosti. Jeho rozhodování vždy končilo v pr.... :-)

  OdpovědětSmazat

Kdo je Veronika Hurdová?

Kdo je Veronika Hurdová?
Vždycky jsem byla ve spoustě věcí "ta divná". Na rozdíl od svého 15letého já se za to dnes už nestydím. Mám víc dětí než rukou. Gréta, Marián a Janek se jmenují. Ty děti, ne ruce. Když děti spí, píšu blog Krkavčí matka. A protože jsou všichni tři dobří spáči po mamince, napsala jsem po nocích ještě 13 knížek pro dospěláky i pro děti. Miluju les, nohy v teple a mého muže Honzu, který na mě čeká v nebi. Děsí mě pobytové zájezdy, snahy o škatulkování a nesmířliví lidé se zavřenými hlavami.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...