pondělí 24. listopadu 2014

Pohádky o Naivním Prasátku

Lámete si radu nad nevhodným dárkem pro své, nebo ještě lépe cizí ratolesti? 

Zítra si jdu pro dotisk svých jedinečných pohádek pro otrlé, kteří měli tu odvahu porodit své děti do 21. století.
Protože se mnou bůhvíproč na tomto počinu nechce spolupracovat žádný nakladatel, vydala jsem si knžku sama.

Podle toho to taky vypadá, nicméně třeba to za pár let bude známka punku.

Pokud se tedy chcete večer při čtení zasmát a už jste přesyceni četbou laskavých pohádek o dobrých vílách a moudrých králích, bude tato knížka pro vás to pravé.


Náklady na 1 výtisk mne přišly na 120 Kč. A protože věřím v kvalitu produktu, šla jsem do toho bez jištění odbytem a mám doma 30 výtisků této jedinečné záležitosti, kterou jsem si sama ilustrovala:

Máte-li tedy zájem, podpořte dobrou věc (mě) a přispějte nějakou tu almužnu, která mi aspoň pokryje vstupní náklady (kterými nemyslím probdělé noci a mentální úsilí).
Knížky jsou k vyzvednutí u mě doma (Butovice) nebo v práci (Anděl), případně když budete líní, nebo mě nebudete chtít vidět, tak se osmělím a zajdu si vystát předvánoční tlačenku na poštu. Krajně nerada, podotýkám.
Upozornění: Pohádky jsou nevhodné pro děti jakéhokoli věku.

Žádné komentáře :

Okomentovat

Kdo je Veronika Hurdová?

Kdo je Veronika Hurdová?
Vždycky jsem byla ve spoustě věcí "ta divná". Na rozdíl od svého 15letého já se za to dnes už nestydím. Mám víc dětí než rukou. Gréta, Marián a Janek se jmenují. Ty děti, ne ruce. Když děti spí, píšu blog Krkavčí matka. A protože jsou všichni tři dobří spáči po mamince, napsala jsem po nocích ještě 13 knížek pro dospěláky i pro děti. Miluju les, nohy v teple a mého muže Honzu, který na mě čeká v nebi. Děsí mě pobytové zájezdy, snahy o škatulkování a nesmířliví lidé se zavřenými hlavami.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...