čtvrtek 28. srpna 2014

Manažerský slovník

Náš pan ředitel dořediťoval. Po 4 letech v čele naší agentury se rozhodl jít bušit někam jinam. Byl to zajímavý člověk. Kromě toho, že byl Slovák adaptovaný na pražské podmínky (což už ho samo o sobě řadí do jiné kategorie lidí), byl to taky můj spolužák z vejšky a dobrý kamarád.Za tu řádku let, co se známe, bylo dost prostoru k tomu, abychom jakožto denně přítomní pozorovatelé mohli vysledovat jeho zvláštnosti. Na odchodnou jsme mu připravili plaketu, která bude sloužit jeho novým kolegům, aby se v něm zorientovali rychleji a snáze než my.

A protože časová tíseň a nedostatek invence vybízí k recyklaci starých nápadů, přikládám výběr z toho, co by se mohlo hodit vám všem, kteří máte nadřízeného. Sepisovala jsem to po nocích a navíc mizernou parodovanou čechoslovenštinou, nicméně jsem si jistá, že inteligentní čtenář si to přebere. 

O klientech a tendrech


O časových odhadech

O spolupráci s kolegy


Díky všem, kteří se na této akci jakkoli podíleli.
A tobě, pán riaditel, přeju, ať se ti daří ve všem, na co si jen pomyslíš.

Pro dnešek by stačilo. Odpájám sa.

Žádné komentáře :

Okomentovat

Kdo je Veronika Hurdová?

Kdo je Veronika Hurdová?
Vždycky jsem byla ve spoustě věcí "ta divná". Na rozdíl od svého 15letého já se za to dnes už nestydím. Mám víc dětí než rukou. Gréta, Marián a Janek se jmenují. Ty děti, ne ruce. Když děti spí, píšu blog Krkavčí matka. A protože jsou všichni tři dobří spáči po mamince, napsala jsem po nocích ještě 13 knížek pro dospěláky i pro děti. Miluju les, nohy v teple a mého muže Honzu, který na mě čeká v nebi. Děsí mě pobytové zájezdy, snahy o škatulkování a nesmířliví lidé se zavřenými hlavami.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...