neděle 1. června 2014

Krkavčí matka na Apetit pikniku!

To prostě není možný! Oni mě vybrali!


Už čtvrtým rokem pořádá redakce časopisu Apetit velkou akci pod širým nebem, kde se ochutnávají různé dobroty od profesionálních kuchařů. Jako perličku si tam zvou i amatérské kulináře, kteří můžou nabídnout něco z toho, co doma sami uklohnili.

Přiznám se bez mučení. Existenci časopisu Apetit registruju, ale nekupuju si ho. Na předchozích Apetit ročnících jsem nikdy nebyla. Vlastně jsem k tomu přišla jak slepá k houslím.

Ani nevím, jak jsem na tu přihlášku narazila. Pak už jen stačilo si přečíst pár textů ohledně této akce, nasát atmosféru a napsat přihlášku tak, aby byla čtivá a trefila se do toho, co chtějí. Napekla jsem sušenky a granolu. Zakoupila jsem dekorace v rustikálním stylu a pastelových barvách, což je teď prý in. Nafotila jsem to a poslala.

I přes můj malý podvod mám ohromnou radost. Vždycky jsem si přála dělat něco, kde uvidím radost na tváři koncového zákazníka.
I když tedy sušenky běžně nearanžuju do komínků převázaných motouzem a granolu nerozsypávám po barevných papírových podkladech, myslím, že ty věci dělám dobře a poctivě.

Tak jestli budete mít chuť a čas, přijďte 21. 6. 2014 ochutnat na Apetit piknik.Žádné komentáře :

Okomentovat

Kdo je Veronika Hurdová?

Kdo je Veronika Hurdová?
Vždycky jsem byla ve spoustě věcí "ta divná". Na rozdíl od svého 15letého já se za to dnes už nestydím. Mám víc dětí než rukou. Gréta, Marián a Janek se jmenují. Ty děti, ne ruce. Když děti spí, píšu blog Krkavčí matka. A protože jsou všichni tři dobří spáči po mamince, napsala jsem po nocích ještě 13 knížek pro dospěláky i pro děti. Miluju les, nohy v teple a mého muže Honzu, který na mě čeká v nebi. Děsí mě pobytové zájezdy, snahy o škatulkování a nesmířliví lidé se zavřenými hlavami.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...