neděle 1. června 2014

Jak jsem málem vyhrála diamanty

Mohla jsem si vyrazit do Sasazu, vyhrát v bingu diamantové náušnice a odejít s nimi vítězoslavně domů.

Ale proč, když spolu s vámi může nepochopitelně vyhrát ještě jiný člověk, kterým je slovenská obtloustlá zmalovaná a nevkusně oblečená čtyřicátnice, jež si náušnice absolutně nezaslouží, protože byla na pódiu až DRUHÁ a VŮBEC se nahlas neradovala.

Vzhledem k naprosté nepřipravenosti organizátorů na tuto situaci jsem navrhla sice férový, leč značně nespolehlivý způsob přidělení výhry.


Můžu už jen litovat, že jsem se víc nesnažila při prosazování mého prvního nápadu, který využíval toho, že náušnice jsou artiklem poměrně snadno dělitelným dvěma.

Žádné komentáře :

Okomentovat

Kdo je Veronika Hurdová?

Kdo je Veronika Hurdová?
Vždycky jsem byla ve spoustě věcí "ta divná". Na rozdíl od svého 15letého já se za to dnes už nestydím. Mám víc dětí než rukou. Gréta, Marián a Janek se jmenují. Ty děti, ne ruce. Když děti spí, píšu blog Krkavčí matka. A protože jsou všichni tři dobří spáči po mamince, napsala jsem po nocích ještě 13 knížek pro dospěláky i pro děti. Miluju les, nohy v teple a mého muže Honzu, který na mě čeká v nebi. Děsí mě pobytové zájezdy, snahy o škatulkování a nesmířliví lidé se zavřenými hlavami.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...